„Budiž záměrně zničeno staré, horší, aby se uvolnilo místo pro něco nového, lepšího.“

J. A. Schumpeter

Proč vědomě pracovat se značkou

1 Zákazníci si udělají názor během sekundy

Mějte pod kontrolou, jaké významy si s vámi automaticky spojí.

2 Perfektní značka dělá perfektní čísla

Buďte konzistentní a maximalizujte dopad svých kampaní.

3 Nikdo nechce být jako všichni ostatní

Rebelujte, odlište se a zanechte v kapitalismu svoji stopu.

Brand - strategie, vize, identita

Plán Cíle Odpovědnosti

Odlišnost Sen Budoucnost

Hodnoty Zkušenost Kultura

Co řízením značky získáte

  • Odlišíte se od konkurence
  • Zvýšíte dopad marketingu
  • Získáte kontrolu nad výstupy
  • Vyjasníte si svoji identitu
  • Posílíte vlastní integritu
  • Budete hrdí na to, kým jste

Přidejte se ke spokojeným klientům

Pro mě je s Honzou radost pracovat. Zajišťuje pro mé klienty úspěšný launch nově vytvořených značek tak, aby kvalitní design nezůstal jen na papíře, ale ožil i v reálném prostředí. Stejně tak prospěšné je začít společnou práci ještě před samotným procesem navrhování, když klient nemá nastavené procesy ve firmě a teprve hledá autentickou identitu v tržním prostředí. Honza dokáže pomocí zábavných workshopů najít mezery v komunikaci společnosti a nastavit smysluplnou formu prezentace, se kterou pak dále jako designéři můžeme pracovat. Vřele doporučuji všem, kdo si se svou prezentací v dnešním složitém světě nových médií neví rady.

Honza je nejen naprosto úžasný člověk, ale také velký profík a muž na svém místě. Strávili jsme spolu 2x5 hodin a já mám pocit, že se moje přemýšlení o značce a o tom, kam chci směřovat a jak se tam dostat, posunulo o světelné roky dopředu. :) Naše spolupráce pro mne byla obrovským přínosem, inspirací a nakopnutím v tom nejlepším slova smyslu!

Vystoupili jsme z každodenní rutiny a soustředili se na budoucnost. Sami bychom to těžko zvládli, proto jsem ke spolupráci přizvala Honzu. Díky za to, že máme jasno v tom, jaká je naše vize a jak ji naplnit, jaké jsou naše priority, zdroje, obavy i očekávání. Budeme dělat maximum možného pro to, aby naše společná cesta i nadále vedla ke zlepšování životů lidí s epilepsií.